Votat e PD pro Rucit ne Kuvend, reagon dhendrri i Berishes: U shiten, palacollek!

Shkruan ne Facebook Jamarber Malltezi, pjese e strukturave te PD-se dhe dhenderr i ish- kryeministrit Berisha: “Nese ky lajm eshte i vertete dhe jane shitur qysh sot, seancen e pare te kuvendit 3 deputete te opozites, atehere nuk eshte me faji i edvinit qe si hajdut blen dhe korrupton, por i PD qe e krijuam me mund, sakrifica dhe perballje me kucedren komuniste por qe tani i eshte thyer busulla morale. Si do motivojme njerezit e thjeshte kur ata shohin qe dalin ca zuzare qe shkojne sipas parase se piste te edvinit? Pse do votojne PD kur njerezit e thjeshte mund te bejne fare lehte te njejten gje qe benkan ca zuzare? Turp dhe trishtim! Palacollek”. /ShkodraWeb/