Vllaznia “peshkon” në Superligën e Kosovës, vesh kuqeblu mesfushorin e njohur durrësak…

Vllaznia arrin akordin në merkato me futbollistin durrsak, Arbër Çyrbja, i cili këtë sezon ishte pjesë e Gjilanit në Superligën e Kosovës.


Mesfushori 27-vjeçar rikthehet kështu në Kategorinë Superiore, pas eksperiencave me Teutën dhe Kukësin.

Në orët në vijim pritet zyrtarizimi i durrsakut me klubin shkodran.

Të nderuar lexues e mbështetës të ShkodraWeb Media! Reklamat që shfaqen në këtë faqe, janë e vetmja mënyrë për të garantuar jetëgjatësinë dhe lirinë tonë! Nëse i klikoni, jepni një kontribut që ne të vazhdojmë të jemi të lirë!

ShkodraWeb Channel

ShkodraWeb Channel