Video/ Vdes prezantuesja e njohur, i bie persiper nje peme ne rruge (pamje te renda)

Një prezantuese e njohur indiane u vra nga një palmë, e cila i ra sipër teksa ecte në rrugë. Kanchan Nath ishte duke u kthyer nga një leksion joga në Chembur , Mumbai kur ndodhi aksidenti i tmerrshëm.
58-vjeçarja u transportua menjëherë në spital me fraktura të rënda të brendshme, por nuk ia doli dot dhe ndërroi jetë pak orë më vonë. Këto pamjet e tmerrshme, të filmuara nga kamerat e sigurisë së një dyqani aty pranë, tregon se si pema shemb në tokë 58-vjecaren.
Menjëherë pas kësaj ngjarje plasën polemikat. Palma, e cila vrau prezantuesen ishte shënuar si nga më të rrezikshmet për shkak se ishte rënduar , por nuk u mor asnjë masë nga autoritetet./BALKANWEB/

(Pamje shume te renda, kush ka probleme ndjeshmerie te teper, keshillohet te mos i shohe)