ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

VIDEO/ Shqipëria merr një fitore të rëndësishme me Moldavinë, supergol i Ramadanit në debutimin e tij…

Shqipëria ka mposhtur Moldavinë me rezultatin 2-0 në takimin e zhvilluar në “Elbasan Arena” të vlefshme për eliminatoret e Europianit. Golat e Cikalleshit dhe Ramadanit, i dhuruan fitoren e parë tekniku Edi Reja, në drejtimin e kuqezinjve.

Loading...

 

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.