NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

VIDEO – “Shpikja” që vjen nga Suhareka e Kosovës, ja si serviret kafeja atje në kohë epidemie…

Në këto ditë izolimi, kur të gjithë qytetarët e Kosovës qëndrojnë në shtëpi, ata nga Suhareka kanë gjetur një mënyrë mjaft interesante për të shërbyer kafe. Aty kafja po shërbehet me anë të dronit, Madje, Valon Gashi i ka realizuar edhe një video tërë kësaj, ku shihet kafja që po shpërndahet me dron.

Kujtojmë që izolimi në Kosovë erdhi si vendim pas shpërthimit të Koronavirusit në vendin tonë, ku deri më tani numri ka arritur në 91, me dy të shëruar dhe një të vdekur.


Ndodh e kjo në Suharekë? Kafja shërbehet me Dron? Tag kan e ka marr malli☕️Video nga:Valon Gashi

Pubblicato da Gazeta su Sabato 28 marzo 2020

 

Copyright © ShkodraWeb Media ׀׀ Të gjitha materialet tona mund të riprodhohen/rishpërndahen lirisht nga mediat e tjera por duke përmendur burimin se nga është marrë informacioni.
ShkodraWeb Media
ShkodraWeb Media