Video/ Shperthen moderatorja ne plazhet e Jugut sepse…i fyen qenin

Moderatorja këtë herë është acaruar keq! Ka shumë zotërues qensh që i lejojnë qentë e tyre në vende publike si plazhi dhe Roza Lati është një prej tyre. Por duket se dëshira për të patur dobermanin e saj si shoqërues në bregdetin e jugut ku edhe po kalon pushimet, ka rënë ndesh me preferencën e një tjetër pushueseje aty pranë. Një zonjë ka shfaqur pakënaqësinë dhe bezdisjen nga prania e qenit dhe si rezultat nuk ia ka kursyer ankesat moderatores së “Hangover”, shkruan Intv. E irrituar, kjo e fundit e ka përcjellë rastin në Instagram me nota ironie, shoqëruar me pamjet e zonjës në fjalë të cilën e quan “Old ass bitch” (plaka k***).

 

https://vid.me/A66O2