ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

VIDEO/ Shfaqet një zjarr i madh në rrugën Lezhë- Laç, gjithçka afër një karburanti…

Tym e flakë pranë një karburanti afër Lezhës para pak minutash. Në një video publikuar nga LSA, shihen pamjet e filmuara nga një makinë në ecje, të zjarrit që ka shpërthyer, afër kryqëzimit të Shënkollit.

Priten detaje të reja në vijim. Nuk dihet ende sa serioze eshte situata ne vendngjarje dhe sa rrezikohet karburanti nga zjarri. Forcat zjarrfikëse dhe policia ndodhen në vendin e ngjarjes.

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.