VIDEO – Sherr me grushte e shkopinj për parkimin tek Teatri “Migjeni” në Shkodër, burrat futen ti ndajnë…

Dy persona janë përleshur për një vend parkimi. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Shkodrës, ditën e sotme.


Në pamjet e filmuara nga një qytetar dhe të publikuara nga JOQ, shihet se si dy personat marrin shkopinjtë dhe fillojnë të qëllojnë njëri-tjetrin.

I gjithë sherri, sipas dëshmitarëve në zonë, ka nisur për vendin e parkimit, pranë teatrit “Migjeni”. Mes dy të rinjve që zihen, shihet që futen edhe disa burra tesa përpiqen t’ i ndajnë.

ShkodraWeb Media 2017 – 2020 © TË GJITHA MATERIALET NË KËTË FAQE MUND TË PËRDOREN LIRISHT NGA INDIVIDË E MEDIA, DUKE CITUAR NGA JANË MARRË. FALEMINDERIT!

ShkodraWeb Channel
ShkodraWeb Marketing