VIDEO/ Salianji publikon pamjet: Superskandal, ja si Policia përgjon Lulzim Bashën…

Ish-deputeti demokrat, Ervin Salianji ka bërë një deklaratë të fortë këtë mbrëmje kur tha se kreu i opozitës është përgjuar. Ai u shpreh se Lulzim Basha është përgjuar nga policia, ndersa ka bere publike dhe nje video ku shihet Basha dhe nje prej policeve, sipas Salianjit, qe shprehet drejt policeve te tjere se nuk duhet te tremben pasi ai vete ka tre dite qe e ben kete gje.

Për emisionin “Open” ai deklaroi se ky është një skandal i madh se se në vend që të përgjohen trafikantët, survejohet kreu i opozitës. Salianji tha se të gjithë institucionet janë përdorur nga kryeministri. Ai shtoi se selia e opozitës përgjohet nga ana e qeverisë non stop.

“Nëse do të kishte prokurori, atëherë do të niste menjëherë hetimet”, tha Salianji.

Sipas Salianjit, gjithçka bëhet nga forca operacionale të Policisë së Shtetit.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

VIDEO/ Publikohet klipi i këngës së Jonida Maliqit që prezanton Shqipërinë në Festivalin Europian të Këngës…

Ditën...

Deklarata e Hajdarit për të mos “djegur mandatin”, PD: Nuk është antare e partisë, nga sot nuk përfaqëson më PD-në…

Partia...

MINUTA E FUNDIT/ Përplasja tek “Petro Nini” në Tiranë, “fluturon” drejtori i Policisë së Tiranës…

Drejtori...

Close