VIDEO/ Rama uron miremengjes me nje video nga Tamara e Razma

Kryeministri Edi Rama, si cdo dite, ka percjelle urimin e tij permes Facebook. Kete te premte, vemendje e tij eshte perqendruar tek transformimi i Tamares dhe Razmes ne Malesine e Madhe. Rama shkruan: “MIRËMËNGJES dhe me këto pamje të transformimeve urbane në Tamarë e Razëm të Malësisë së Madhe, ju uroj një ditë të mbarë ?”. Postimin e tij, Rama e ka shoqeruar edhe me nje video. /ShkodraWeb/

MIRËMËNGJES ?dhe me këto pamje të transformimeve urbane në Tamarë e Razëm të Malësisë së Madhe, ju uroj një ditë të mbarë ?

Pubblicato da Edi Rama su Giovedì 21 settembre 2017