VIDEO/ Presidenti Meta siç nuk e keni parë kurrë, shikoni se çfarë bën në breg të detit kreu i shtetit…

Dikur një peshëngritës, ndërsa sot shfaqet duke luajtur me një top futbolli. Ky është mëngjesi ndryshe i presidentit Ilir Meta, larg angazhimeve politike. Ka qenë vetë kreu i shtetit ai që ka postuar një video teksa shfaqet duke u argëtuar me top, afër bregut të detit.

E diela është më e bukur kur nis sportive! ⚽”, shkruan Meta, duke treguar kështu edhe aftësitë e tij sportive.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.