VIDEO – Përplasje mes 2 tifozerive pas ndeshjes për Superkupën mes Teutës dhe Vllaznisë…

Ndeshja historike mes Teutës dhe Vllaznisë nuk ka përfunduar në mënyrën më të mirë të mundshme. Dy tifozeritë janë përplasur me njëra-tjetrën, teksa nuk dihen detaje të tjera.

Në një video shihet uniforma blu që shoqërojnë por edhe shtyjnë me duar tifozët e Vllaznisë pasi kanë dalë nga stadiumi “Elbasan Arena”. Pritet që në vijim të sqarohet kjo ngjarje, e cila raportohet nga disa media.