VIDEO – Përplasen dy makina dhe e pëson edhe një e tretë, dëmtohen tre persona dhe…shtylla e ndriçimit publik…

Një aksident u regjistrua mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës, duke lënë pas tre persona të lënduar. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e re në Vlorë.


Dy automjete përkatësisht një Benz dhe një Peugeot janë përplasur midis tyre, duke dëmtuar edhe një automjet të tretë të parkuar. Nga aksidenti është dëmtuar edhe një shtyllë ndriçimi.

Për t’u bërë pjesë e grupit ShkodraWeb Media mjafton të klikoni: Join Group" dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi ShkodraWeb Media ju mirëpret!