ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

VIDEO/ Pas takimit me Presidentin Meta, flet Lulzim Basha: Ja për çfarë diskutuam me kreun e shtetit…

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha tha se kishte diskutuar me Presidentin Ilir Meta për zgjedhjet e 13 tetorit. “Kreu i shtetit mendon se 13 tetori është një mundësi për daljen nga kriza politike përmes zgjedhjeve të parakohshme parlamentare dhe zgjedhje të reja presidenciale që nënkupton ndryshime kushtetuese. Zgjedhjet e ardhshme duhet të jenë për njerëzit dhe jo për Ymer Lalët dhe bablokët”, tha Basha.

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.