VIDEO – “O Sali, o hero, Shqipëria ty të do…”, pritje entuziaste për Berishën në nisje të turit të tij “Foltore”…

Janë qindra e mijëra demokratë që i janë bashkuar sot thirrjes së ish-kryeministrit Sali Berisha për të bashkëbiseduar në lidhje me situatën në PD. Ata e kanë pritur ish-kryeministrin me thirrjet “Berisha-Berisha”, “Liri- Demokraci” dhe “O Sali o hero, gjithë Shqipëria ty të do”.

Berisha ka nisur sot turin që ai e ka quajtur “Foltore”, me demokratë e demokrate nga i gjithë vendi. Në krah të tij janë deputetët Edi Paloka, Flamur Noka, Tritan Shehu, ish- presidenti Nishani, ish- deputetët Astrit Veliaj, Anton Frroku, Keltis Kruja, Albnia Deda, Liljana Elmazi si edhe Arbjola Halimi, Aldo Bumçi, Gent Strazimiri, Klevis Balliu, Astrit Veliaj, Anton Frroku, Keltis Kruja, Albnia Deda, Liljana Elmazi si edhe Arbjola Halimi. Pas takimit në Tiranë, Berisha pritet ti drejtohet Veriut, specifikisht Shkodrës.

ShkodraWeb Channel

Open

Close