VIDEO – “O Mark ta hëngsha…”, nuk përmahet Dembacaj, ndërsa Marku: Do i postosh këto gjëra, ke lujt mendsh

Rudina Dembacaj, ka publikuar një video nga udhëtimi me partnerin e saj, Mark Frroku, në Turqi.


Në videon që detajon udhëtimin disa ditor, Rudina, gjatë një darke romantike, dëgjohet kur thotë “o Mark Frroku, ta hëngsha buzën”. Përgjigja e Frrokut për këtë është “do i postosh këto gjëra, ke lujt mendsh!”.

Në fakt Rudina e ka publikuar videon dhe mund ta ndiqni më poshtë.

ShkodraWeb Media 2017 – 2020 © TË GJITHA MATERIALET NË KËTË FAQE MUND TË PËRDOREN LIRISHT NGA INDIVIDË E MEDIA, DUKE CITUAR NGA JANË MARRË. FALEMINDERIT!

ShkodraWeb Channel
ShkodraWeb Marketing