NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

VIDEO – “Një histori çnjerëzore e dhimbshme…!”, shikoni çfarë i bën policia kësaj familje, nuk kursen pleq e fëmijë…

Shkruan në Facebook ish- kryeministri Sali Berisha: Nje histori çnjerezore e dhimbshme! Shikoni videon dhe lexoni motivin pse nar kopolicia e keqtrajton qytetarin ne Lushnje. sb


Pershendetje Z.berisha, B K nga Lushnja jam. Uroj te jeni mir ju bashke me familjen. Po ju dergoj disa video, per presionin qe policies po kryen ndaj familjen some. Nuk eshte Hera e par qe po na ndodhin keto gjera, por kjo e fundit, eshte e padurushme. Qe te merreshin dhe me femijet dhe me nenen time, 80 vjece, te cilen per pak ma va rrosen. Keta me lan ne rrezik, qe nje sy e mbaj mbyllur dhe nje hapur, ne vend qe Policia te me ruaj per sherbimin qe i kam ber shtetit, ndaj kri mineleve si Aldo bare, por Po tenton te marrin dhe femijet mi noren ti cojn ne komisariat.

J Zoti berisha kerkojn qe mos te rri te dera shpis, sepse kan frik se shoh deputetin Bujar Celen qe thyen ka rantinen kshu mendoj qe mund te jet. Sepse e kam 20 m larg nga shtepia ime. Ne thon futu brenda. Kur te gjith rrin jasht, mua me vijn perdite. Faleminderit. Respekte u lutem kerkoj ndihmen tuaj. Me respekte B K.