VIDEO – “Mos na e hidh në Instagram”, Aurela Basha zbulon një tjetër talent të kreut të PD…

Këtë fundjavë, kreu i PD duket se i është përkushtuar familjes, duke zgjedhur të gatuajë për të. Një fakt të tillë e konfirmon në “Instagram” bashkëshortja e tij, Aurela Basha.

Bashkëshortja e liderit demokrat ka publikuar një video, ku shihet numri një i Partisë Demokratike teksa gatuan. Duket se edhe video është xhiruar në fshehtësi, pasi Basha habitet kur sheh bashkëshorten e tij teksa e filmon. “Burri im @lulzimbasha gatuan edhe me mire se une (kur ka kohe😜) #eshtunë #saturdaydinner”, shkruan Aurela. Për më tepër, shikoni pamjet.


Biseda mes liderit demokrat dhe bashkëshortes së tij:

Lulzim Basha: Çfarë po bën?

Aurela Basha: Asgjë

Lulzim Basha: Mos na e hidh në Instagram.


Aurela Basha: Jo zemër.

© ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Channel