NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

VIDEO – Monika Kryemadhi siç nuk e keni parë kurrë, në izolim lan enët dhe bën pompa duke sfiduar…

E izoluar në shtëpi për shkak të virusit, veshur me përparëse kuzhine e duke larë enët, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka treguar se si e kalon një pjesë të ditës këto kohë të vështira nga pandemia botërore. Kryemadhi ka postuar sot një video në InstaStory, duke bërë pompa.

Kryetarja e LSI, ka pranuar sfifën që i ka bërë Daut Haradinaj dhe ka nominuar katër persona të tjerë, mes tyre edhe çiftin Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, miq të familjes.


Kjo duket një mënyrë e mirë se si të menazhosh kohën brenda në shtëpi, që shqiptarët sot janë të detyruar ta kalojnë për të penguar përhapjen e koronavirusit.

Copyright © ShkodraWeb Media ׀׀ Të gjitha materialet tona mund të përdoren lirisht nga mediat e tjera por duke përmendur burimin se nga është marrë informacioni.
ShkodraWeb Media
ShkodraWeb Media