VIDEO/ Lulzim Basha del nga prokuroria pas 20 minutava, ka një mesazh të qartë për Edi Ramën dhe shtetin e tij “privat”

Pas rreth 20 minutave, kryetari i PD-së Lulzim Basha ka dalë nga prokuroria ku ishte thirrur të dëshmonte lidhur me çështjen e shumëpërfolur “Xhisiela”. Në dalje, ai është ndalur para gazetarëve, përmes të cilëve ka nisur një mesazh të qartë për kryeministrin Edi Rama…

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

FOTO/ Lulzim Basha në prokurori, ja për çfarë do të dëshmojë lideri i opozitës në organin e akuzës…

Kreu...

VIDEO/ Pas dy orëve në prokurori, flet për mediat deputeti Salianji: Unë beso në Zot, tek Alizoti beson Rama…

Deputeti...

NGJARJA E RËNDË NË MAT/ Çfarë ndodhi me punonjësit e bashkisë flet pronari i lokalit…

Pronari...

Close