VIDEO/ Lulzim Basha del nga prokuroria pas 20 minutava, ka një mesazh të qartë për Edi Ramën dhe shtetin e tij “privat”

Pas rreth 20 minutave, kryetari i PD-së Lulzim Basha ka dalë nga prokuroria ku ishte thirrur të dëshmonte lidhur me çështjen e shumëpërfolur “Xhisiela”. Në dalje, ai është ndalur para gazetarëve, përmes të cilëve ka nisur një mesazh të qartë për kryeministrin Edi Rama…