VIDEO LIVE – Fillon protesta e PD- së para Kryeministrisë, mijëra demostrues në shesh, ndiqeni në ShkodraWeb

Ka filluar para Kryeministrisë protesta e Partisë Demokratike e thirrur nga Sali Berisha. Janë me mijëra që i janë përgjigjur thirrjes për pjesëmarrje.

ShkodraWeb po e transmeton live këtë protestë dhe munda ta ndiqni në faqen tonëzyrtare në Facebook.


Protesta ka nisur me disa përshendetje të shkurtra të personave të zgjedhur dhe kulmon me një fjalë rasti nga Sali Berisha.

Protesta pritet të zgjasë rreth 2 orë për tu shpërndarë teksa Berisha ka thënë se