VIDEO/ Lëkundje toke edhe gjatë mbledhjes së qeverisë, shikoni reagimin e ministrit që po fliste…

Tërmetet nuk kanë munguar as gjatë mbledhjes së qeverisë. Gjatë transmetimit live, një lëkundje tërmeti u ndje në ndërtesën qeveritare teksa fliste ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj.


Dhjetëra tërmete më të vegjël se ai i pasdites së djeshme prej 5.8 ballësh janë regjistruar kryesisht në Tiranë dhe në Durrës.

Për të afishuar reklamën apo njoftimin tuaj në ShkodraWeb Media mund të kontaktoni duke klikuar ShkodraWeb Media dhe menjëherë do të kontaktoheni nga stafi. ShkodraWeb Media ju mirëpret!