VIDEO/ Kush është gruaja që humbi jetën në aksidentin fatal ku mbetën të dëmtuar edhe katër persona të tjerë…

Detaje të reja nga një aksident fatal që ka ndodhur në aksin Peqin-Elbasan, ku pas përplasjes së dy makinave nje grua ka humbur jeten dhe 5 persona kane mbetur te dëmtuar. Sipas burimeve mesohet se gruaja qe humbi jeten nga perplasja e forte eshte identifikuar si shtetasja Fatime Braho. Nderkohe qe te lënduar kane mbetur shtetasit:

Kamer Beqiri

Gezim Braho

Ismail Hoxhallari

Florent Hoxhallari

Kristian Hoxhallari

Informacioni paraprak

Ne informacionin e parë zyrtar, policia konfirmoi aksidentin me tre te lenduar.

“Në vendi e quajtur “Kryqëzimi i Gjocaj” Peqin, janë përplasur dy mjete dhe si pasojë janë dëmtuar 3 shtatas , të cilët janë dërgua në spitalin e Peqit, nën kujdesin e mjekëve”, ka njoftuar policia paraprakisht.

Mësohet se makina në të cilën ndodhej viktima, ishin duke u kthyer nga një gëzim familjar, nga Durrësi në drejtim të Korçës ku banonin.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

“Ngela papunë dhe i pastrehë në një vend të huaj”, sekretari i Konsullatës në Selanik, letër Cakajt: Arroganca juaj e pakuptimtë…

LETËR...

“Betejë dhe shantazh i Bashës…”, pas padisë së aleatit të PD-së për çregjistrimin e “Bindjes Demokratike” nga KQZ, reagon Astrit Patozi…

Partia...

VIDEO/ “Sheh diçka, thuaj diçka”, prezantohet nisma më e re në Shkodër që synon rritjen e raportimit në polici nga qytetarët…

“Sheh...

Close