NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

VIDEO/ Kush është gruaja që humbi jetën në aksidentin fatal ku mbetën të dëmtuar edhe katër persona të tjerë…

Detaje të reja nga një aksident fatal që ka ndodhur në aksin Peqin-Elbasan, ku pas përplasjes së dy makinave nje grua ka humbur jeten dhe 5 persona kane mbetur te dëmtuar. Sipas burimeve mesohet se gruaja qe humbi jeten nga perplasja e forte eshte identifikuar si shtetasja Fatime Braho. Nderkohe qe te lënduar kane mbetur shtetasit:

Kamer Beqiri


Gezim Braho

Ismail Hoxhallari

Florent Hoxhallari

Kristian Hoxhallari

Informacioni paraprak

Ne informacionin e parë zyrtar, policia konfirmoi aksidentin me tre te lenduar.

“Në vendi e quajtur “Kryqëzimi i Gjocaj” Peqin, janë përplasur dy mjete dhe si pasojë janë dëmtuar 3 shtatas , të cilët janë dërgua në spitalin e Peqit, nën kujdesin e mjekëve”, ka njoftuar policia paraprakisht.

Mësohet se makina në të cilën ndodhej viktima, ishin duke u kthyer nga një gëzim familjar, nga Durrësi në drejtim të Korçës ku banonin.

Copyright © ShkodraWeb Media ׀׀ Të gjitha materialet tona mund të përdoren lirisht nga mediat e tjera por duke përmendur burimin se nga është marrë informacioni.
Për t’u abonuar në kanalin tone në YouTube ShkodraWeb TV mjafton të klikoni: SUBSCRIBE dhe do të informoheni me lajme me video por dhe argëtoheni pa fund me humor të zgjedhur! Për të marrë njoftime për video të reja, ABONOHU tani!