NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

VIDEO/ Kumbulla, shkodrani kuqezi i Veronës supergol në Serie A kundër Sampdorias…

Fantastik mbrojtësi i Kombëtares, Marash Kumbulla! Talenti 19-vjeçar vazhdon të shkëlqejë me fanellën e Veronës! Pasi neutralizoi Piontek dhe Ronaldon, shqiptari tashmë ka arritur të gjejë edhe rrugën e rrjetës, duke u shndërruar në një protagonist absolut te skuadra e tij.

Në minutën e 9-të, pas një ekzekutimi nga këndi, shqiptari ka kërcyer më shumë nga të gjithë duke realizuar një supergol me kokë. Verona udhëheq 1-0 ndaj Sampdorias!


Copyright © ShkodraWeb Media ׀׀ Të gjitha materialet tona mund të riprodhohen/rishpërndahen lirisht nga mediat e tjera por duke përmendur burimin se nga është marrë informacioni.
ShkodraWeb Media
ShkodraWeb Media