NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

VIDEO – Kryeministri Rama provon të bëjë art edhe me virusin, ja videomantazhi që publikoi mëngjesin e sotëm…

Shefi i qeverisë shqiptare Edi Rama e nis ditën me një tjetër mesazh kushtuar shqiptarëve, sa i takon situatës që po kalon vendi për shkak të pandemisë.  Përmes një postimi në ‘Facebook’ kreu i qeverisë thekson se jemi në rrugën e duhur dhe se nesër do të jemi krenarë për faktin se si dolëm nga kjo luftë, ndërsa ka postuar dhe një video. Rama ka përgatitur një video montazh me piktura të emrave të njohur të artit shqiptar, duke përcjellë të gjithë ecurinë e deritanishme të pandemisë në Shqipëri.


MESAZHI I RAMËS

MIRËMËNGJES? kini besim, jemi në rrugën e duhur dhe nesër do jemi krenarë për se si dolëm nga kjo luftë e mallkuar.

loading...

Për t’u abonuar në kanalin tone në YouTube ShkodraWeb TV mjafton të klikoni: SUBSCRIBE dhe do të informoheni me lajme me video por dhe argëtoheni pa fund me humor të zgjedhur! Për të marrë njoftime për video të reja, ABONOHU tani!