VIDEO – Kodi Zgjedhor fut në sherr Gjiknurin me Valterin, ndërhyn Garda e Republikës dhe…

Ndryshimet në Kodin Zgjedhor kanë shkaktuar një debat jashtë Kuvendit, pasi Valteri ka bërë fjalë me Gjiknurin.


Damian Gjiknuri ka lënë sallën teksa duket se Halit Valteri i opozitës parlamentare i ka shkuar nga pas.

U desh ndërhyrja e truprojave të Gardës së Republikës për t’i ndarë edhe pse nuk pati konflikt fizik të ashpër.

Në një moment Valteri i është kthyer ashpër Gjiknurit, por ky i fundit i ka mbajtur duart deputetit të opozitës parlamentare. /BW/

Mbështet ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media 2017 – 2020 © TË GJITHA MATERIALET NË KËTË FAQE MUND TË PËRDOREN LIRISHT NGA INDIVIDË E MEDIA, DUKE CITUAR NGA JANË MARRË. FALEMINDERIT!

ShkodraWeb Channel
ShkodraWeb Marketing