VIDEO – Izmir Smajlaj bën “kërcimin” më të rëndësishëm të jetës përballë Erion Veliajt…

Jemi mesuar te japim lajme per medalje europiane, rekorde e tituj kampion per atletin shkodran Izmir Smajlaj, por sot kemi nje lajm tjeter per te.

Atleti 27 vjeçar ka vendosur t’i jape fund beqarise dhe sot ka vene kurore me te fejuaren e tij Lorella Shkreli.

Gjithçka eshte realizuar ne nje ceremoni te thjeshte dhe ka qene vete kryebashkiaku i Tiranes Erion Veliaj qe u ka vene kurore.

Kujtojme qe kampioni i Europes Smajlaj prej pak vitesh tashme jeton ne Tirane, aty ku dhe konkurron per ekipin bardheblu.

ShkodraWeb Media i uron Izmirit te trashegohet dhe te kaloje nje jete sa me te lumtur me bashkeshorten e tij.