VIDEO/ Greta Koçi si nuk e keni parë kurrë më parë, vetëm 5 vjeç dhe konkurron…Adelina Ismajlin…

Greta Koçi prej vitesh është një nga këngëtaret më njohura dhe të dashura për publikun shqiptar kudo në botë. Siç e ka shprehuar edhe vetë, pasionin për këngën e ka nisur herët, që në vitet e para të jetës, ndërsa në moshën 14 vjeçare ajo nisi karrierën e suksesshme që e vazhdon edhe sot. Ka qenë vetë këngëtarja që në profilin e saj në Instagram ka publikuar një video të veçantç, ku ajo me një mikrofon në dorë dhe e shoqëruar nga dy personazhe të tjerë si balerinë, imiton këngëtaren e njohur kosovare Adelina Ismajli. Video ka patur impakt të menjëhershëm dhe është shikuar dhe komentuar nga qindra ndjekës të këngëtares së njohur.

Greta shkruan: ” Kjo jam une 😄🙈 5 Vjec duke kenduar dhe imituar nje nder kenget dhe kengetaret me te dashura @adelinaofficiel ..(shikoni cfare koreografie dhe cfare fytyreee😂)nderkohe qe perball shihja ne tv Adelinen 😊😍”.

Loading...