VIDEO – Gazetari investigativ Artan Hoxha publikon videon menjëherë pas maskrës së Fushë Krujës…

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar një tjetër video në rrjetin e tij social ‘Facebook’ të masakrës me tre të vrarë në Fushë-Krujë, ku u ekzekutuan Brilant Martinaj, Besmir Hoxhajt dhe Diklen Vatës.

Në videon e publikuar nga Hoxha, shihet automjeti tip ‘Passat’, ku shkrumbohet nga flakët ndërsa brenda saj u dogjën edhe trupa e vrarë të Brilant Martinajt dhe Besmir Hoxhës. Ndërsa pak metra më tutje ishte i vdekur Diklen Vata.


PUBLIKIMI I ARTAN HOXHËS NË FACEBOOK

Mesazhi i masakres mbi uren e Fushe Krujes…
Far west in the west of Albania

17 korrik 2022.
Imazhet makaber nga ekzekutimi mafioz i Brilant Martinajt, Besmir Hoxhes dhe Diklen Vates…