VIDEO/ Futbollisti i Mançester Siti nuk reziston, puth gazetaren që po e intervistonte…

Përditësimi i fundit I Last update

Atmosfera ka qenë tepër pozitive te Ukraina pas ndeshjes eliminatore të Europianit kundër Serbisë, të cilën e shkatërruan me rezultatin e thellë 5-0. Një nga futbollistët më të papërmbajtur rezultoi Oleksandr Zinchenko, futbollisti që aktivizohet te Manchester City.

Teksa jepte intervistën pas ndeshjes, futbollisti nuk i ka rezistuar gazetares dhe e ka puthur në faqe. Kjo e fundit duket se është përmbajtur dhe e ka kaluar me të qeshura veprimin e mbrojtësit.


Video është shpërndarë në rrjetet sociale dhe deri më tani ka marrë shumë komente, ku nuk kanë munguar as ato negativet.

 ABCOM ║ VODAFONE