VIDEO/ Flori Mumajesi triumfon në “Kënga Magjike”, lë pas me mbi 200 pikë Aurela Gaçen dhe Eli Farën…

Flori Mumajesi ka arritur të fitojë edicionin e 20-të të Këngës Magjike, pas votimin nga vetë kolegët. Mumajesi ka arritur një rezultat shumë pozitivë, pasi me më shumë se 200 pikë ka lënë në vendin e dytë Aurela Gaçen dhe Eli Farën.

Ndërsa vendin e tretë ka arritur që të marrë Fifi dhe Mc Kresha.

 

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

PAKETA ANTISHPIFJE/ Zbulohen draftligjet e qeverisë, gjoba deri në 10 milion por edhe bllokim…

Zbardhen...

E zhytur në borxh ndaj shtetit- 3 vjet pa paguar taksa, artisja e njohur shpejt para drejtësisë për 15 mln euro…

Shakira...

VIDEO/ “Është dita juaj”, Jozefina Topalli mesazh për protestën e studentëve në italisht: Situata nuk është e mirë…

Edhe...

Close