NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

VIDEO/ Flor Mumajesin e presin tek “Kënga Magjike” por kantautori përfundon në spital…

Kantautori shqiptar mesa duket nuk është ndjerë mirë dhe ka përfunduar në spital. Ngjarja ka ndodhur vetëm pak orë më parë, dhe lajmin e ka bërë të ditur vetë Flori Mumajesi me anë të një videoje që ka postuar në Instastory.


Ai shfaqet në ambjentet e një spitali teksa merr serum. Ndërkohë këngëtari dëgjohet duke thënë: “Kush na mallkoi?!” Mbrëmjen e sotme fansat presin që Flori Mumajesi të performojë në skenën e”Kënga Magjike”, kështu që producenti duhe ta marrë veten.

Për t’u abonuar në kanalin tone në YouTube ShkodraWeb TV mjafton të klikoni: SUBSCRIBE dhe do të informoheni me lajme me video por dhe argëtoheni pa fund me humor të zgjedhur! ABONOHU tani!