VIDEO/ Flor Mumajesi këngë për “dashurinë e humbur”, ai i kushtohet “Plas” Elvana Gjatës…

Fol Mumajesi ka goditur sërish në zemrën e fansave të tij me këngën e fundit, pjesëmarrëse në “Kënga Magjike”. “Plas” titullohet kënga e tij, një baladë dashurie, me tekst dhe muzikë prej tij.

Në këtë tekst, flitet për një dashuri të humbur dhe dhimbjen që përjeton “Flori” pasi nuk mund ta shohë më të dashurën… T’ia ketë kushtuar dashurisë së tij “të humbur” me Elvanën…?!

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

Jul Deda e thotë troç: E verteta e shpërndarjes së grupit “The SHBLSH” lidhet me…

Aktori...

“Gabimet janë tipike italianësh, kërcënimi s’është bërë nga shqiptarë”, ish-deputetja socialiste “sqaron” ministrin: I dashur Salvini…

Ish-deputetja...

Në Shkodër e akuzojnë se hodhi Vllazninë nga Superliga, Partizani gati të binjakëzohet me klubin shkodran…

Prej...

Close