NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

VIDEO/ Erion Veliaj me super masa sigurie, e shoqërojnë dhjetra policë e civilë- kujt i trembet…?!

Masa të shtuara sigurie për Erion Veliaj, kryetar i Bashkisë së Tiranës. Në një video të publikuar nga ish- kryeministri Berisha, Veliaj duket i shoqëruar nga dhjetra persona, mes të cilëve policë dhe civilë. Ata vëzhgojnë nga të gjitha anët dhe japin idenë se i trembet dikujt/ diçkaje. Nuk është e qartë për çfarë bëhet fjalë, por masat e sigurisë të shtuara për një kryebashkiak, bien në sy. Kjo, edhe pse kryetari i Bashkisë së Tiranës, edhe përsa i takon sigurisë, ka një status të veçantë krahasuar me kolegët e tij në qeverisjen vendore.

Në videon e ndarë në FB nga Sali Berisha, shihet kryebashkiaku Erion Veliaj i shoqëruar nga forca të shumta të policisë. Pavarësisht se nuk dihet data e videos, Berisha shkruan se Veliaj është i terrorizuar nga paniku dhe frika.


“Nje tabor policie e shoqeron Lal Plehun e terrorizuar nga paniku dhe frika. Shikoni videon.”-shkruan Berisha.

sb

Nje tabor policie e shoqeron Lal Plehun e terrorizuar nga paniku dhe frika. Shikoni videon. sb

Pubblicato da Sali Berisha su Lunedì 18 marzo 2019

Copyright © ShkodraWeb Media ׀׀ Të gjitha materialet tona mund të përdoren lirisht nga mediat e tjera por duke përmendur burimin se nga është marrë informacioni.
ShkodraWeb Media
ShkodraWeb Media