VIDEO – Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj publikojnë klipin e ri “Ama”, në fund të videos japin një lajm fantastik…

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj, janë një nga çiftet më të dashur të showbiz- it shqiptar. Të gjitha krijimet e tyre artistike, kthehen menjëherë në hite dhe të preferuara nga artëdashësit.

Me 17 maj 2022, çifti i mirënjohur ka ndarë me ndjekësit e shumtë disa foto, me një shënim të thjeshtë “Mr & Mrs Prelvukaj Married since 2019”, të shoqëruar me disa foto, të cilat nuk ishte e vështirë të dallohej se ishin shkëputur nga një video klip.


Në fakt, kështu ka rezultuar. Para pak minutave është publikuar klipi i ri i Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj me titullin “Ama”. Në pak minuta, klipi ka marrë mijëra klikime dhe sipas gjasave, për pak ditë do të kthehet ndër hitet e kësaj vere.

Klipi fsheh në vetvete edhe në “mister”. Në fund të tij, ai jep dhe konfirmon një lajm shumë të gëzueshëm për çiftin por edhe të afërmit e tyre dhe të gjithë fansat e shumtë që i ndjekin.

Cili është lajmi? Ne mund t’ ua themi por do t’ ju shijojë më shumë nëse shikoni klipin deri në fund. Eni dhe Genci kanë zgjedhur mënyrën më të bukur për të dhonë lajmin, mbase më të gëzueshënm të jetës së tyre.