VIDEO – Eduarti publikon pamjet e një nate me parë me Arbanën, bashkë në divan dhe ja çfarë po bën moderatorja e njohur…

Eduart Grishaj ka publikuar disa momente brenda shtëpisë me moderatoren e njohur Arbana Osmani. Të dy mesa duket të ulur në divan, kanë ndjekur natën finale të Festivalit të Këngës në RTSH dhe kanë bërë tifo për Arilena Arën. Edhe Eduarti edhe Arbana kanë publikuar foton e Arilenës dhe e kanë mbështetur atë.


Ndërsa me anë të kësaj video, Eduarti tregon një dëshirë të Arbanës për të kënduar dhe krahas videos ka shkruar: “Kot nuk shkoi të këndoj dhe kjo pak me Alketën”.

Arbana i është përgjigjur duke qeshur dhe duke e quajtur xheloz partnerin e saj.

ShkodraWeb Channel