VIDEO/ “Do ngrihesh në 4.30 të mëngjesit dhe të lyesh pallatin…”, si e degjeneron kryeministri Rama kryebashkiakun Veliaj…

Një debat i pazakontë në një mjedis ku shkon për të ngushëlluar për fatkeqësinë e ndodhur nga termeti. Ka ndodhur në mes kryeministrit Edi Rama dhe kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj. Teksa po ngjiteshin në një pallat për të shkuar në një shtëpi për ngushllime, Edi Rama ka parë disa shkarravina në muret e ndërtesës. Kaq ka mjaftuar dhe i është drejtuar Veliajt që ti heqë duke i lyer. Por nuk ka mjaftuar me kaq. Edhe në dhomën ku priteshin vizitat për ngushëllime, Rama ka vijuar me të njëjtën temë, duke nxjerrë në plan të dytë edhe qëllimin e vizitës. Në fund fare, ka qenë vetë Rama që ka publikuar debatin e pazakontë. Më poshtë, gjeni videon, e trajtuar ashtu siç e meritojnë personazhet kryesorë të saj në raportin shef- vartës.

Copyright © ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media