VIDEO – Digjet në parkim automjeti, flakët janë shfaqur fillimisht nga brenda makinës…

Merr flakë një mjet në lagjen “Pavaresia” në qytetin e Vlorës. Automjeti mësohet se në momentin e ngjarjes ka qenë i parkuar. Policia ka nisur hetimet dhe dyshimet paraprake janë se djegia e makinës ka ndodhur për shkaqe aksidentale.


Mësohet se mjeti ka marrë flakë fillimisht në pjesën e brendshme.

ShkodraWeb Channel