Video/ Degjesa publike e ministres se Rames degjeneron ne aheng

I tillë ka qenë edhe rasti i publikuar nga vetë ministrja në detyrë për Marrëdhëniet me Parlamentin, Ermonela Felaj, e cila në një video të hedhur në “Facebook”, që e ka titulluar “Funny moments” (momente gazmore”, tregon se si “dëgjesa publike” me socialistët e Kuçovës është shndërruar në një aheng me këngë e valle.
“Do këndojmë dhe bëjmë shaka, qejf o qejf o qerrata”, është teksti i një këngë që ka ngritur në valle socialistët e Kuçovës, moment të cilën ministrja Felaj ka vendosur ta ndajë edhe me ndjekësit e saj në “Facebook”, raporton “BalkanWeb”.

https://www.facebook.com/ermonela.felaj/videos/10212754607367567/