NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

VIDEO/ Dalin pamjet e para të shtëpisë në Surrel të Edi Ramës, ja si duket kryeministri në dush…

Kryeministri Edi Rama do të jetë i ftuari i parë për vitin 2019 në “Xing me Ermalin”. Ka qenë vetë moderatori Ermal Mamaqi që e ka bërë të ditur këtë me një video që po qarkullon në rrjetet sociale.


Në video Ermali shihet t’i kërkojë kryeministrit të flasin, bazuar në ngjarjen e fundit të 2018-ës, ku Rama i kërkonte studentëve dialog.

Moderatori madje i shkon kryeministrit në shtëpi dhe për herë të parë Ramën e shohim në shtratin e tij, në dush, duke ngrënë, duke pikturuar derisa më në fund pranon kërkesën e Ermalit për të folur.

Të shtunën 5 Janar. Do Flasim…?Ora 21.00 Xing me Ermalin@ediramaal

Pubblicato da Ermal Mamaqi su Martedì 1 gennaio 2019