VIDEO/ Atmosferë fantastike në Shkodër, këngë valle dhe flakadanë nga tifozët e Kombëtares…

Edhe pse na ndajnë gati 2 orë nga starti i ndeshjes mes Shqipërisë dhe Turqisë, atmosfera në qytetin e Shkodrës ka filluar të ndizet. Për këtë meritë kanë padyshim “Tifozat Kuq e Zi” që së bashku me “Plisat” e Prishtinës dhe disa tifogrupe të tjera, kanë nisur festën e zakonshme. Këngët, vallet dhe flakadanët e kanë bërë atmosferën elektrizuese në qytetin e Shkodrës. Për më tepër ndiqni videot e mëposhtme.

Pubblicato da Tifozat Kuq e Zi su Venerdì 22 marzo 2019

Pubblicato da Tifozat Kuq e Zi su Venerdì 22 marzo 2019