VIDEO/ Arilena Ara shfaqet në momente dashurie, ja kush është djali bjond që i rrëmbeu zemrën….

Këngëtarja Arilena Ara ka publikuar mbrëmjen e sotme këngën e saj më të re, dhe duket se për herë të parë ajo ka pranuar dhe treguar se është e lidhur. Në këtë klip këngëtarja shfaqet së bashku me të dashurin e saj, një djalë biond simpatik, duke treguar kështu historinë e tyre të dashurisë.