VIDEO/ Arilena Ara shfaqet në momente dashurie, ja kush është djali bjond që i rrëmbeu zemrën….

Këngëtarja Arilena Ara ka publikuar mbrëmjen e sotme këngën e saj më të re, dhe duket se për herë të parë ajo ka pranuar dhe treguar se është e lidhur. Në këtë klip këngëtarja shfaqet së bashku me të dashurin e saj, një djalë biond simpatik, duke treguar kështu historinë e tyre të dashurisë.

Loading...

Më shumë artikuj nga ShkodraWeb:

“Golfi” përplas këmbësorin në Milot, drejtuesi i mjetit dërgohet me urgjencë në spital- humb jetën këmbësori (emri)

Këshilli Bashkiak Malësi e Madhe “lëshon dorën”, shpall 4 “Qytetarë Nderi” në një mbledhje… (emrat)

Çifti i të moshuarëve shqiptarë shpallen në kërkim në SHBA, përvetësuan 32 mijë dollarë…(emrat)

Close