ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

VIDEO/ “A m’ don…”, Elvana Gjata publikon klipin e ri në një vend përrallor..

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, ka publikuar projektin e saj të ri muzikor. Kënga e re është quajtur ‘A m’don’ dhe në videoklip Elvana s’ka se si të mos duket s.eksi.

Loading...

Teksti i këngës është shkruar nga vetë këngëtarja në bashkëpunim me Arbër Zeqon. E videoja është incizuar në një vend përrallor. Për më shumë dëgjojeni këngën e saj.

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.