VIDEO/ “A m’ don…”, Elvana Gjata publikon klipin e ri në një vend përrallor..

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, ka publikuar projektin e saj të ri muzikor. Kënga e re është quajtur ‘A m’don’ dhe në videoklip Elvana s’ka se si të mos duket s.eksi.

Teksti i këngës është shkruar nga vetë këngëtarja në bashkëpunim me Arbër Zeqon. E videoja është incizuar në një vend përrallor. Për më shumë dëgjojeni këngën e saj.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal