ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

UEFA gjobit bukuroshen ruse që u fut në fushë në finalen e Champions, 15 mijë euro por është e lumtur sërish…

Kinsey Wolanski, vajza 20-vjeçare ruse që hyri në stadium në pjesën e parë midis Totenham dhe Liverpoolit u gjobit nga UEFA me shumën e 15 mijë eurove për arsye reklame të paautorizuar dhe veshje provokuese në stadium.

Bukuroshja bjonde bëri reklamë për faqen Vitaly Uncensored, një reklamë që do të kushtonte mbi 200 mijë euro.

Edhe pse bukuroshja bjonde u gjobit, fitimet e saj nga rritja e ndjekësave (followers) në 2.5 milionë në Instagram, por edhe nga fitimet e kompanisë të ‘Vitaly Uncescored’ janë mbi 4 milionë euro.

Kështu që bukuroshja bjonde nuk do të jetë dhe kaq e trishtuar për këtë gjobë…/newsport/

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.