ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

TRAGJIKE/ 34- vjeçari i mbytur në Karaburun ishte kameraman i News24 dhe kishte pasion zhytjen (foto)

Nje trup i pajete eshte gjetur ne vendin e quajtur Shpella e ”Haxhi Ali-ut”, ne Vlore. Policia njofton se viktima eshte identifikuar si Armando Hallvaxhiu, 34 vjec nga Tirana i cili merrej me zhytje. Trupi i pajetë po transportohet në morgun e Spitalit Rajonal Vlorë. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes. Mësohet se ai punonte si kameraman ne televizion News 24, ndersa kishte pasion dhe merrej me zhytjen.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.