Tragjedia e Velipojës, mesazhi tronditës: “Tash ja ke lan krahun bosh hallës, nuk asht ma tan bota në doren time”

Tragjedia e familjes Preka në Velipojë ka lënë një plagë që prodhon dhimbje çdo ditë. Sot Rajani i vogël do të mbushte shtatë muaj jetë por ne fakt ai nuk jeton më sepse u largua nga kjo botë bashke me dy motrat e babain e vet. Kjo ditë ngjall një ndjenjë dhimbje tek Gonxhe Preka, halla e Rajanit dhe motra e Edmond Preka. Në këtë ditë të 7- mujorit të ardhjes në jetë të Rajan, halla Gonxhe shkruan një status që ngjeth trupin.

“Diten kur Linde ti i vogli im kur dora jote e vogel ishte mbi doren time isha njeriu me i pasur ne bote e gjith bota ishte mbi doren time
Sot do te beje 7 muajsh por halla nuk ka ku me e marr ma Rayan qe me shku me e puth fort me e perqafu fort me ja ni Eren e ti qe zemra mu zmadhonte nga lumturia kur te kisha ne krah. Tash ja ke lan krahun Bosh halles tash nuk asht ma tan bota ne doren time por tash asht e gjith bota mbi koken time .
Happy 7 month in haven my nephew
Miss you my baby boy
💔💔😢😢👶”, shkruan Gonxhe Preka në Facebook.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com