Topalli prezantoi forcën e re politike “Lëvizja për Ndryshim”, Nard Ndoka bën “goditjen” e radhës në rrjete sociale

Lajmi politik i ditës së sotme duket se ka qenë prezantimi i një partie të re politike në vend, “Lëvizja për Ndryshim” e ish- kryeparlamentares Jozefina Topalli.

Janë të shumta komentet, sidomos në rrjetet sociale për këtë lëvizje të re të Topallit, tanimë jashtë PD së. Një nga komentet është bërë edhe nge Nard Ndoka, kryetar i PDK- së dhe pjesë e Opozitës së re të udhëhequr nga PD- ja.


“Sot “rilindi” Jozefina, urime! ?”, shkruan ndoka në faqen e tij zyrtare në Facebook, duke bërë “lojë fjalësh” me termin Rilindje të përdorur prej 7 vitesh nga Edi Rama.

Ndoka njihet për batutat e tij në rrjete sociale dhe jo vetëm, të cilat në mjaft raste kanë qendruar gjatë në përdorim. /ShkodraWeb Media/

© ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Channel