ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

Termetet nuk i ndahen Shqipërisë, ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë…

Nje tjeter termet eshte regjistruar ne vend ne oret e para te mengjesit te sotem. IGJEUM ben me dije se lekundja ka qene afer Tiranes, por per fat ka pasur nje magnitude te vogel.

Sipas IGJEUM termeti eshte shenuar ne Mushqete, 16 km ne Juglindje te Tiranes, ne nje thellesi 18 km dhe ka pasur magnitude 1.8. Nuk ka asnje raportim per deme.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.