“Tani kujtoj si tallnim b***ën me ty…”, Kejsi nxjerr mesazhin që i dërguan pas ndarjes: Stresi kishte dashnore tjetër…

Reperi i njohur shqiptar Stresi dhe ish- e dashura e tij Kejsi kanë marre vemendjen e mediave per nje kohe te gjate, deri sa vete Stresi e deklaroi hapur në emisionin “Ftesë në 5” se do të luftonte për të, e duke e pranuar ndarjen me të.

Por Kejsi, e cila ndodhet jashte shtetit tani, ka nxjerre mesazhin qe ka marre nga një ndjekëse e cila i ka treguar se Stresi kishte nje te dashur e te dy talleshin gjatë gjithë kohës me Keisin.


“Po të tregoj një histori të vërtetë. Kemi qenë verën e shkuar të mbledhur për drekë disa veta shoqëri e afërt e Stresit, ndërkohë Stresi bashkë me dashnoren në tavolinë, po goxha larg Tiranës që t’i shpëtonim radarit tënd. Hapi telin Stresi, sheh në Instagram që kishe hedh ti foto me të. “Bobooo kjo nuk mbush hiç”, e ja kemi plas të qeshurës me lot fare edhe sot e kujtoj, gjithë tavolina. Hahah tani kujtoj si tallnim b*thën me ty kur ish në burg Kedi, sa hidhje ti foto. 8 muaj ti hidh foto me të si budallaçkë e Stresi live nga burgu kontakt 24 orë me dashnoren. Vetëm kur erdhe si jevgjit bashkë me mamin tënd që në fillim të majit i zure derën. Nuk e di dmth, po beharin e shkuar ke qenë legjendë, s’mbaheshe fare. Aman mos më dërgo mesazh në direct se jam me zemër të dobët”, shkruan ndjekësja, mesazhin e te ciles Keisi e ka publikuar në Instastory duke i pyetur fansat nëse ajo është fanse apo inatçore.

Copyright © ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media