Sponsori i Vllaznisë kërkon marrëveshje të re me Bashkinë e Shkodrës, Xhaferi shpreh dëshirën në orët e vona të natës…

Po punojme me shume perkushtim ndonese ne nje situate aspak normale dhe periudhe te shkurter per te dhene asistencen tone ne permiresimin e menaxhimit te KF Vllaznise ne misionin e perbashket per Rikthimin drejt Suksesit 👉E cmoj te domosdoshme qe te ndaj me ju tifozet dhe sportdashesit e mrekullueshem se ridimensionimi i marredhenies me Bashkise Shkoders eshte nevoje urgjente!


Ka probleme te thella qe nevoiten te adresohen ne menyren e duhur per te rritur eficencen dhe performancen e KF Vllaznise jo vetem ne aspektin sportin por edhe ne aspektin administrativ. Keto te dyja duhet te shkojne ne paralelisht ne te njejten linje. 🤝Sigurisht qe vullneti I paleve eshte esencial ne kete pike dhe mirpres perpjekjet e anetareve te Keshillit Bashkiak si mbeshtetje e padiskutueshme ndaj nje procesi te ri👏

👍Shpreh gatishmerine per te marr te gjitha pergjithesite qe rrjedh nga nje marreveshje e re qe garantojne rrugen pa kthim drejt suksesit te KF Vllaznise.

Sigurisht qe nje Vllaznie e forte do te thote jo vetem performance e shkelqyshme sportive ,por edhe administrative ne te njejten kohe. 🥇

Fal mbeshtetjes qe me keni dhene gjithe kete periudhe jam i bindur qe puna, sakrifica, perkushtimi dhe ndershmeria nuk do te mungojne asnjehere per te rikthyer tek Suksesi emrin qe na bashkon VLLAZNINE❤️💙

ShkodraWeb Channel

Me ndihmen e Zotit 🙏 Se bashke do ia dalim❤️💙 /Publikuar në Facebook nga Alban XHAFERI, sponsor- partner i KF Vllaznia sh.a./

ShkodraWeb Channel